Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Kasım 2016, 01:53   #44
DeatHSouL
Admin

DeatHSouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin? Telefon Numaram: 00237 8000 92 32
Türbanlı Şişman Koca Götlü Kafam Kadar Memesi Olan Evli Sevgilim
Selam admin ben cemil nasılsın kardeşim senin siteni ben yeni keşfettim daha önceleri ******** in ifşa sitesine takılıyordum bundan sonra yeni mekanım burası sitenin en sevdigim yanı bir birinden farklı ve kaliteli bol çeşit videolar olması oldu daha önce bir çok sitede görmedigim oldukça kaliteli liseli türbanlı ensest videolar gördüm sana destek olmak için turbobit premium aldım videolar bu şekilde tıklar tıklamaz iniyor.

Senle bana ait olan türbanlı şişko azgın evli sevgilim melisa ile çekmiş oldugum hard seks videomu paylaşmak istiyorum başka bir siteye resimleri göndermiştim ama videomu göndericek cesareti kendimde bulamamıştım açmış oldugun konuları şöyle bir gözden geçirdim üye ve takipçilerden gelen videolarda bilgilendirme istiyorsun senin gibi kral adama baştan sona her şeyi anlatıyım.

Bizim evin altında kuruyemiş ve tekel bayisi var bayiyi serkan işletiyor aynı apartmanın üst katındada evi var malum serkan sabah gibip gece geliyor serkanın eşi melisa ise türbanlı kapalı bir bayan serkan eşi ile yeteri kadar ilgilenmiyor kadının gözü dışarda bunu çok açık belli ediyor çok uzatmadan ben bunu fark etmem çok uzun sürmedi öyle böyle derken serkanın karısı ile muhabbeti kurdum sonrasındada sikmeye başladım melisa ile geçenlerde kavga ettik beni eve almıyor sikemiyorum TÜRBANLI OROSPU beni ayar etti bende ifsa ettim diger siteye sadece resimlerini atmıştım sana siktigim videoyuda gönderdim saglıcakla kal admin benden şimdilik bu kadar melisa ile barışırsam senin için götünden sikip agzına boşalıcam

Admin Notu Cemil sana ne deyim bilmiyorum bunu geçen malum ifşa sitesinde görmüştüm içimdende tam lan bu hatunun keşke sikiş videosu olsaydi demiştim ve bingo bügün aradıgım şey bana kendi ayakları ile geldi sitemizi beyenmene çok sevindim bu ifşacı elemanlar ile vipciler yokken biz vardık ama kıymetimizi pek bilen olmadı inşallah bundan sonra senin gibi diger üye ve takipçilerde halkın admini olan bana sahip çıkarlar pek umudum yok ya neyse bakalım lafı bende çok uzatmıycam cemil kardeşimiz türbanlı orospu melisayı evinde kanepenin üstünde öyle güzel domaltmışki saçlarından çeke çeke sert bir şekilde o kos kocaman götüne daşakları çarpa çarpa sikiyor cemil çokta dikkatli benim en sevdigim hatun sikme fantazimide unutmamış götten sikip agzına boşalma ama harbiden bu hatunda götten sikilir saglam paketi var sevgili dostlarım videonun görüntü ve ses kalitesi gayet iyi türbanlı melisanın azdırı sözleri ve çıglıkları ile boşalmaya hazır olun admininiz death kesinlikle tavsiye eder hatun dedigin etli butlu olur amk
147 MB ORJİNAL GÖRÜNTÜ SESLİ KONUŞMALI AZDIRICI SERT TÜRBANLI MELİSA KAŞARI İLE CEMİLİN SİKİŞ VİDEOSU

http://turbobit.net/pr5tafeg6e60.html
Son olarak her zaman yeni ve güncel videoları sizlere sunmak için elimden gelenin fazlasını yaptıgımı bilmenizi isterim cebiniz parasız sikiniz amsız götsüz kalmasın dostlarım

Türk Amatör Liseli Kızları Amından Götünden Siktikleri Kızlıklarını Bozdukları Özel Arşiv Tıklayın

Türk Amatör Türbanlı Kaşar Orospuları Amından Götünden Acımasızca Sikiyorlar Tıklayın

TİB BANDAN BIKTINMI SENDE BİZİM GİBİ AYARMI OLUYORSUN ADULT FORUM,A GİRMEK İŞKENCEMİ OLUYOR O ZAMAN VPN PROGRAMI İNDİR KURTUL GERDEK.ORG ADULT FORUM sitemiz yasaklansa bile vpn ile sorunsuz olarak giriş yapabilirsiniz vpn programı imzamda var süresiz bedava ve hızlı

WİNDOWS İÇİN XP 7 8 10 FARK ETMEZ ALAYINDA ÇALIŞIR
windowsvpnbelessinirsiz.exe - 15.3 MB

ANDROİD CEP TELEFONU TABLET FALAN FİLAN
androidvpnsinirsizbedava.apk - 8.4 MB

DeatHSouL isimli Üye şimdilik offline konumundadır