Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14 Mayıs 2016, 00:52   #16
DeatHSouL
Admin

DeatHSouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin? Telefon Numaram: 00237 8000 92 32
Gaziantepli Taksici Taksi Parasını Vermiyen TÜRBANLI Suriyeli Kadının Götünü Sikiyor
Selam arkadaşlar su uyur biz uymayız sizler için güncel videolar vermeye devam ediyoruz gaziantep şahinbeylide arap kökenli taksici üyemiz bize 1 hafta önce mail ile video yollamıştı ama kendisi videoda götünden siktiği suriyeli kadınla ilgili çok fazla bir detay vermemişti bizde kendisinden suriyeli kadını nerde nasıl ve ne şekilde götünden siktiğini sorduk özelliklede neden götünden siktiğini merak etmiştik oda sağolsun bu gece mailimize bir dönüş yapmış ve kafamızda en ufacık bir şüphe bırakmıycak şekilde cevap vermiş gaziantepde suriyeli arapların yoğun olarak yaşadığı bir mahallede taksicilik yapıyormuş geçen gün taksisine aldığı suriyeli Ahra isminde bir kadınla para konusunda aralarında sıkıntı çıkmış 68 TL tutan taksi parasını kadın vermeyip kaçmaya filan çalışmış ismini vermek istemiyen forum üyemizde kadından para almak için çok baskı yapmış kadın parasının olmadığını ısrarla söylemiş bizim taksici üyede o zaman sikişelim ödeşelim demiş kadın ay başıyım olmaz demiş tabi yermi gaziantepli kafaya bir kere koymuş sikicek suriyeli koca götlü karıyı suriyeli türbanlı koca götlü karıyı ismini vermek istemediği bir mekanın tuvaletine götürmüş kadın olmaz sikemezsin günah adetliyim deyip durmuş antepli taksici üyemiz kadının tüm yalvarmalarına rağmen ısrar ederek ve zorla SURİYELİ TÜRBANLIYI GÖTÜNDEN SİKMİŞ kadın götten sikmek günah yapma etme diye baya söylenmiş tabi işin sonunda gaziantepli taksici üyemiz suriyeli türbanlı koca götlü karının götünü sikip alacağını tahsil etmiş o günden sonra karıyı bir kez daha görmüş ama geçen seferden karı bunu tanıyıp taksisine binmemiş göt korkusu bu olsa gerek

Admin Notu: Valla arkadaşlar şu devirde insan emeğinin ve hakkının karşılığını almak istiyor bence suriyeliyi siken taksici arkadaş gayet iyi yapmış ne demek amına koyum gidiceğin yere kadar taksi ile git sonra param yok de kaçmaya çalış baştan efendice gelip abi param yok beni şuraya götürebilirmisin dese adamda ona göre olur yada olmaz der haksızmıyım ? taksiciye sonuna kadar hak veriyorum yalnız arkadaş karıdaki o göt nedir öyle ya maşallah traktör tekeri gibi nerde büyütmüş o götü öyle video hd kalitede olup ses ve konuşma vardır iyi seyirler
144 MB ORJİNAL HD GÖRÜNTÜ VE SES KONUŞMALI ANTEPLİ TAKSİCİNİN 68 TL İÇİN GÖTÜNDEN SİKTİĞİ SURİYELİ TÜRBANLI KARI VEDE KOCASINI ALDATAN BAŞKA BİR TÜRBANLI OROSPUNUN VİDEOSU

http://turbobit.net/vf1l7akem901.html
Not: Konularımdan premium alıp bana ve foruma destek olan herkese teşekkür ederim konularımdan almış olduğunuz premiumlar sizlere güncel yeni ve kaliteli liseli türbanlı türk ensest videolar olarak geri dönücektir elimizden gelenin her zaman fazlasını yapmaya devam edicez forumumuz asla ve asla 50tl ye vip üyelik satmıycaktır satanların paylaştığı videoları paramız oldukçada alıp burda sizlere ücretsiz vermeye devam edicez bizim dinimiz imanımız para değildir ! parası olanada olmayanada bütün içeriklerimizi turbobit olarak sunmaya devam edicez sizden tek isteğimiz forumu ayakta tutabilmem için konularımdan 1 aylık turbobit premium alıp bizlere destek olmanız benim ekonomik olarak forumu yardımlarınız olmadan ayakta tutabilicek gücüm malesef yok

Türk Amatör Liseli Kızları Amından Götünden Siktikleri Kızlıklarını Bozdukları Özel Arşiv Tıklayın

Türk Amatör Türbanlı Kaşar Orospuları Amından Götünden Acımasızca Sikiyorlar Tıklayın

TİB BANDAN BIKTINMI SENDE BİZİM GİBİ AYARMI OLUYORSUN ADULT FORUM,A GİRMEK İŞKENCEMİ OLUYOR O ZAMAN VPN PROGRAMI İNDİR KURTUL GERDEK.ORG ADULT FORUM sitemiz yasaklansa bile vpn ile sorunsuz olarak giriş yapabilirsiniz vpn programı imzamda var süresiz bedava ve hızlı

WİNDOWS İÇİN XP 7 8 10 FARK ETMEZ ALAYINDA ÇALIŞIR
windowsvpnbelessinirsiz.exe - 15.3 MB

ANDROİD CEP TELEFONU TABLET FALAN FİLAN
androidvpnsinirsizbedava.apk - 8.4 MB

DeatHSouL isimli Üye şimdilik offline konumundadır