Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 Mayıs 2016, 04:03   #1
ArTeMiSs
Admin

ArTeMiSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Kocamı bir sübyanla aldatıyorum

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin? Telefon Numaram: 00237 8000 92 32
Kocamı bir sübyanla aldatıyorum Adım Melek, Bursa’da oturuyorum, kocam dolmuş şoförü. Eve gece geç saatlerde yorgun argın gelir ve direk uyur. Ben ona kur yapmaya çalıştıkça o başından savıyor, ben erotik gecelikler giysem de bir türlü dikkatini çekemiyorum. Nasıl oluyordu da bir erkeğin canı sevişmek istemiyordu anlamıyordum ta ki telefonunu kurcalayana kadar. Telefonunda Emel diye birisinden gelen cinsel içerikli mesajları gördüm, bizimkisi de az şey yazmamış ve hatta yarın sevişeceklerine dair mesajlar okudum. Anlaşılmıştı neden bizimkinin bana yüz vermediği. Sabah uyandım kahvaltı hazırladım sonra geri yattım. Kapının çalınmasıyla uyandım. Nasıl olsa Eren geri gelmiştir bir şeyi unuttu herhalde diye üstüme bir şey almadan kapıya gitmiştim. Oysa gelen Eren değildi, komşunun oğlu Mustafa idi. Süt mayalamak için yoğurt almaya gelmişti. Beni kapıda o şekilde görünce baştan aşağı süzüverdi bir anda. Ben de biraz afallamıştım içeri davet ettim gel otur ben bakayım mutfağa dedim. Mutfağa gittim bir kapa yoğurt çaldım, salonun kapısından tam gireceğim garip bir ses geldi kulağıma eğilip baktığımda şok olmuştum, Mustafa kaşla göz arasında salonumda otuz bir çekiyordu. Yoğurdu kenara bıraktım ve göğüs dekoltemi iyice ortaya çıkararak baskın yapar gibi hızla daldım. Mustafa bir anda telaşla toparlanmaya çalıştı ama nafile kocaman siki ortada kalmıştı. Bir çırpıda avuçladım ve sıvazlamaya başladım. Neye uğradığını şaşırmıştı bir süre donup kaldıktan sonra kendine ancak gelebildi ve o da elini benim götüme attı. Acayip bir şekilde öpüşmeye başladık. Yaşının verdiği enerji ile adeta parçalayacak gibi öpüyor ve elliyordu beni. Öpmüyor adeta sömürüyordu. Üzerimdeki geceliği çıkartmaya yeltendi ben de yardımcı oldum, sonra sutyeni de çıkarıverdim. O da önce avuçladı mıncıkladı göğüslerimi sonra da bir onu bir diğerini emmeye başladı. Evlendiğimden beri hiç böyle hayvanca sevişmemiştim. Ben de onu okşuyor öpüyordum. Kolundan tuttuğum gibi yatak odasına götürdüm yatağa uzanıp bacaklarımı ayırdım. Bu sefer amıma odaklanmıştı. Amcığımı yalıyor öpüyor ısırıyor ve parmaklıyordu. Klitorisimi de eme eme sündürüyordu. Adeta diliyle sikiyordu beni. Böyle bir süre devam ettikten sonra hadi ama hadi göster marifetini deyince pantolonunu tamamen indirdi ve üstüme çullandı. Üstüme çullana çullana uzunca bir süre içimde gidip geldi, akıllı çocuktu içime boşalmadı sikini çıkarttı ve göğüslerime fışkırttı. Ben sikini ağzıma aldım şefkat gösterdim yaladım ve büyüttüm tekrar. Arkamı dönmemi istedi. Arkadan götümü mıncıkladı, diliyle göt deliğimi yaladı o an uçmuştum. Nasıl zevk aldım anlatamam daha önce kocam hiç yapmamıştı. Diliyle göt deliği çevremi yaladı ve hafif hafif içine soktu. Ben çıldırıyordum, hadi sik beni hadi becer beni diye bağırdım, o da yalamayı bıraktı ve arkadan amıma giriverdi. Bir yandan götümü tokatlıyor diğer yandan da bir güzel hararetli hararetli sikiyordu beni. Böyle devam etti sonra sikini çıkarıp götümün üstüne boşalıverdi. Artık epeyce yorulduğunu anlamıştım, annesi de şüphelenmesin diye hadi yoğurdu al da git ama yine beklerim paşam diyerek uğurladım onu.
ArTeMiSs isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla