Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Mart 2016, 17:32   #1
ArTeMiSs
Admin

ArTeMiSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Karım sex yatağımıza başkasını çağırmış

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin? Telefon Numaram: 00237 8000 92 32
Karım ve ben seks seks hayatımıza çok önem verirdik resmen ikimizde seks düşkünüydük sürekli sikişmek artık bizde hastalık haline gelmişti her neyse bir akşam üstü iş yerinde oturmuş çalışırken karım beni arayarak akşam sakın bir yere gitme işten sonra eve gel sana bir sürprizim var deyince çok merak etmiştim işten sonra hemen eve gittim karım dudaklarıma yapışarak beni yatak odasına kadar götürmüştü.

Aylin yani karımın kankası yatağımızda çıplak bir şekilde duruyordu çok şaşırmıştım bunun üzerine karıma ne olduğunu sorunca bu gün aylinde bize eşlik edecek deyince bende sen bilirsin demiştim aslında benim işime gelmişti beni yatağa atarak ikisi birden delice soymaya başladı daha sonra penisimi ellerine alarak yalamaya başladılar bunun üzerine karım ayline önce sen çık üstüne yarrağa hasret kaldın zaten deyince aylin üzerime çıktı amına sikimi soktuktan sonra alttan alttan pompalayarak yaraksızlıktan yanan amını boşaltarak ferahlatmıştım bunun üzerine aylin kucağımdan inmişti ve karım geçmişti ama bu sefer kontrol ondaydı üzerimde yavaş yavaş git gel yaparak beni kudurtmuştu resmen üzerimde yavaş yavaş hareket ederek işkence ede ede boşaltmıştı.
ArTeMiSs isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla