Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Mart 2016, 20:15   #1
ArTeMiSs
Admin

ArTeMiSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Kuzenimde olsa iş şikişe gelince

Ben Esra telefonda seni boşaltmamı ister misin? Telefon Numaram: 00237 8000 92 32
Sekse çok düşkün bir delikanlıydım benim için am söz konusu olunca akan sular dururdu çok çapkın bir adamdı bu zamana kadar bir çok am sikmiştim bir sürü kız arkadaşım olmuş hiç birine çakmadan geçmemiştim her neyse birde ateşli bir kuzenim vardı bir hafta sonu bizim eve gelmişti evde de kimse olmayınca baş başa kalmıştık ben kuzen diye aklımda hiç sikme niyeti bulundurmamıştım ama kuzen de bana iş atınca işler değişmişti.

Resmen kuzen bana sokulmanın peşindeydi bunun üzerine bende kuzen muzen demedim ve altıma aldım kıyafetlerini çıkardıktan sonra üzerine çıktım önce dudaklarına yapıştım bir süre öpüştükten sonra boyuna geçerek mosmor ettikten sonra memelerini yalamaya başladım bir süre memelerini yaladıktan sonra o tertemiz amına inerek delice yaladım ve kuzeni iyice kıvam getirdim daha sonra kıyafetlerimi çıkartarak sikimi amına yasladım ve içine girdim dar amın içinde gidip gelen sikim ikimizi de zevkte coşturmaya başlamıştı kuzen artık altımda inlemeye bile başlamıştı o inledikce ben daha fazla kendimden geçiyordum en sonunda da zekin doruklarına ulaşınca kuzenin amcığından çıkarak amının üzerine akıtmıştım.
ArTeMiSs isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla